Abonamenty medyczne dla firm

Poza usługami dla seniorów, nasze Centrum świadczy również profesjonalną obsługę dla firm różnej wielkości. Zachęcamy do współpracy z nami, gdy poszukują Państwo korzystnej oferty medycznej dla przedsiębiorstw z bogatym i atrakcyjnym pakietem.

Dbałość o pracownika przekłada się w długofalowej perspektywie na zadowolenie ze współpracy z nim.

Abonamenty medyczne dla firm

Co przygotowaliśmy dla firm?

Przygotowaliśmy dla Państwa szereg udogodnień, dzięki którym Państwo oraz pracownicy zatrudnieni w Państwa firmie mogą skorzystać z opieki medycznej w różnym zakresie. W celu dopasowania jak najkorzystniejszej oferty do wielkości i rodzaju przedsiębiorstwa, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej placówki, który przedstawi Państwu różne możliwości oraz cenniki. Ze swojej strony przygotowaliśmy na potrzeby pakietów firmowych różne opcje, korzystne w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, dla pracowników biurowych i fizycznych zatrudnionych w różnych sektorach gospodarki.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty dla firm?

W jaki sposób można zadbać o swojego pracownika, aby pracował wydajnie i chciał jak najdłużej świadczyć usługi na korzyść przedsiębiorstwa? Poza terminowym płaceniem wynagrodzenia liczy się również pakiet socjalny, który pozwala zatroszczyć się o zdrowie i dobre samopoczucie pracownika. Czy prywatna opieka medyczna ma sens, skoro pracodawca opłaca obowiązkowe składki zdrowotne? Oczywiście! Poziom opieki państwowej niestety nie zawsze zachęca do regularnego badania się i korzystania ze specjalistycznych wizyt, przez co zdarza się pracownikom zaniedbywać swoje zdrowie. W dłuższej perspektywie działa to na niekorzyść dla przedsiębiorcy, bo wiąże się z jeszcze wyższymi kosztami zatrudnienia i częstymi nieobecnościami.

Pakiety medyczne dla firm w naszym centrum pozwalają lepiej zadbać o zdrowie pracowników biurowych, fizycznych i pracujących w szczególnych warunkach. Przydają się nie tylko przy okazji badań okresowych, ale również zawsze wtedy, gdy w grę wchodzą jakiekolwiek dolegliwości, które należy jak najszybciej zdiagnozować i wyleczyć, by pracownik szybko mógł wrócić do swoich obowiązków.

Korzystając z naszej oferty dla firm można zaskarbić sobie miano bardzo dobrego, zaufanego pracodawcy, o które zdecydowanie warto zawalczyć. Przedsiębiorców, którzy zdecydują się dołączyć do zaszczytnego grona naszych Klientów, zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem XYZ w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i uzyskania odpowiedzi na dręczące Państwa pytania.

Szanowni Państwo. Informujemy, iż spółka Specjalistyczne Centrum Optyczne i Rehabilitacyjne sp. z o.o. zmieniła swój adres. Oddział w Warszawie znajduje się pod adresem: ul. Tadeusza Boya Żeleńskiego 4a, 00-621 Warszawa. Korespondencję proszę kierować do biura korespondencyjnego na adres: SCOiR ul. Nowogrodzka 64/43, 02-014 Warszawa. Za utrudnienia przepraszamy.